Dokümanlar
İletişim

Ekibimiz

Ekibimiz
| Anasayfa / Kurumsal / Ekibimiz

Cenk Turfanda

Genel Müdür

1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Cenk Turfanda orta ve lise öğrenimini F.M.V Ayazağa Işık Lisesinden tamamlamıştır. Koç Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu Cenk Turfanda daha sonra yüksek öğrenimini Amerika’da Pazarlama üzerine University of Califonia’da yapmıştır. 2006 yılından bu yana şirketimizde Satın Alma ve Genel Müdür yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir. Şu anda Genel Müdürlük görevini yürüten Cenk Turfanda diğer Tecde Group Üretim Şirketlerinin de yatırım, Satın Alma ve Mali Yönetimlerinde de sorumlukları vardır. Cenk Turfanda aynı zamanda Tecdelioğlu ailesinin mensubu olup şirket ortağıdır. Cenk Turfanda evli ve 2 çocuk babası olup İngilizce bilmektedir.

Ayla Büyük

Muhasebe Müdürü

1976 yılında Artvin’de dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da, Lise öğrenimini Üsküdar Ticaret Meslek Lisesi’nde tamamlamıştır. Sakarya Üniversitesi SMYO Muhasebe Ön Lisansının ardından Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme fakültesinden mezun olmuştur. İş hayatına farklı sektörlerdeki şirketlerde Muhasebe yöneticisi olarak devam eden Ayla Büyük, 2007 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik belgesini almıştır. Bu tarihten sonra 5 yıl kadar kendi bürosunda serbest olarak çalışmıştır. 2011 yılında Çetin Civata ailesine Muhasebe Müdürü olarak katılan Ayla Büyük 2 çocuk annesidir.

Yalçın Ölmez

Üretim Müdürü

1986 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Vida ve cıvata imalatı yapan İstanbul Çetin Civata fabrikada üretimin hammadde halinden son mamül haline gelinceye kadar tel çekme, soğuk şekillendirme, ısıl işlem gibi tüm proseslerinde faal görevler almıştır. 2011-2013 yılları arasında Malatya’da kurulmakta olan yeni fabrikanın inşaatından itibaren tüm kurulum ve devreye alma aşamalarında bulunarak etkin rol üstlenmiştir. 2013 yılında İstanbul’daki fabrikaya geri dönüp üretimin değişik bölümlerinde üretim mühendisliği yaptıktan sonra 2016 yılı son çeyreğinde Üretim Müdürü pozisyonuna atanmış olup halen mevcut görevini sürdürmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Gülnur Acıpınar

Finans Müdürü

1978 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Gülnur Acıpınar ilk ve orta öğrenimini İstanbul Dr. Kemal Naci Ekşi orta okulu’nda tamamlamış ve Anadolu Üniversitesi muhasebe-finans bölümünden mezun olmuştur. Serbest muhasebeci Mali müşavirlik ünvanına sahiptir. 1998 yılından bu yana grup şirketleri içinde çeşitli kademelerde görev yapmıştır. Şu anda Çetin Civata A.Ş’ nin Finans Müdürü olarak görevini sürdürmektedir. Gülnur Acıpınar aynı zamanda Tecde Group bünyesinde imalat yapan bağlantı Elemanları firmalarının Finans müdürü olarak görev yapmaktadır. Lösev vakfına üyedir. Büyükçekmece Altın köprü Halk dansları topluluğunda oyuncudur. Evli ve 1 çocuk annesidir.

Gökhan Yıldırım

Personel ve İdari İşler Müdürü

1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Gökhan YILDIRIM, ilk öğrenimini İstanbul Yeşilyurt H.Suphi Tanrıöver ilkokulunda, orta öğrenimini Kültür Kolejinde, Lise öğrenimini Büyükçekmece lisesinde tamamlamış ve İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünden 2000 yılında mezun olmuştur. 2001 - 2010 yılları arasında otomotiv sektöründe Satış Şefi & Filo Satış Müdürü olarak çalıştıktan sonra 2010 & 2015 yılları arasında İdari İşler Müdürü olarak görev almıştır.2015 yılından bu yana Çetin cıvata ailesinde İdari İşler ve Personel Müdürü olarak görev almaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Selçuk Özdemir

Ar-Ge ve Süreç Geliştirme Müdürü

Evli ve 1980 İzmit doğumlu, Kocaeli Teknik Lisesi Makina bölümü ve ardından Dumlupınar Üniversitesi Makina Öğretmenliği mezunudur. Otomotivde kazandığı 18 yıllık deneyim ana sanayi firmasında Üretim Şefliği ile başlayıp çeşitli global ölçekli firmalarda Proje, Kalite ve İş Geliştirme Yöneticiliği ile devam etmiştir. 2020 başından beridir Ar-Ge ve Süreç Geliştirme Müdürlüğü faaliyetlerine devam etmekte olduğu Çetin Civata ailesinde çalışma hayatına devam etmektedir. İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Kenan Alpartun

Satış Müdürü

1973 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Kenan Alpartun, orta öğrenimini İstanbul St.Georg Avusturya Erkek Lisesi ve Ticaret Okulu’nda , yükseköğrenimini ise Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi - İngilizce İktisat Bölümü’nde tamamlamıştır. 25 yıllık kariyerinin 2 yılını finans sektörünün kurumsal pazarlama bölümlerinde, diğer 23 yılını ise ağırlıklı olarak demir çelik metal ana sanayilerinin ve ticaret şirketlerinin satış - pazarlama ve dış ticaret - ihracat bölümlerinde aktif satış görevleri üstlenerek geçirmiş olan Kenan Alpartun, 2018 yılı son çeyreğinden beri Çetin Civata San. ve Tic. A.Ş.’de Satış Müdürü olarak görev yapmaktadır. İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Caner Kılıç

Lojistik Müdürü

1974 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Caner KILIÇ, ilk ve orta öğrenimini İstanbul Büyükçekmece ortaokulunda, Lise öğrenimini Avcılar Endüstri meslek lisesinde tamamlamış ve İstanbul Teknik Üniversitesi Makine bölümünden 1996 yılında mezun olmuştur. 1996 yılında otomotiv yan sanayi sektöründe başladığı çalışma hayatını 2004 yılından bu yana Çetin cıvata ailesinde devam ettirmektedir. Almış olduğu sürekli mesleki eğitimler ile hala firmada Kalite Yönetim müdürlüğünün yanı sıra Lojistik Müdürü olarakta çalışmakta olan Caner KILIÇ, aynı zamanda oto korkuluk ve ENH bağlantı elemanlarının satış ve pazarlama organizasyonunda da yer almaktadır. Yerel yönetimlerin sosyal sorumluluk kapsamındaki projelerinde görev almakta olup, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Serkan Palaz

Planlama Müdürü

03.10.1975’te İstanbul’da doğmuştur. İlk ve Orta eğitimini İstanbul Gazi Osman Paşa’da, Lise eğitimini Alibeyköy Teknik ve End Meslek Lisesi Makine Ressamlığı bölümünde, Üniversite eğitimini’de Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamlamıştır. Bağlantı Elemanları ve Otomotiv sektöründe çeşitli firmalarda 26 yıllık tecrübeye sahip olup, 18 yıldır yönetici pozisyonunda görev almıştır. Son olarak 2020 yılında Çetin Civata ailesine Planlama Yöneticisi olarak katılan Serkan Palaz evli ve 1 çocuk babasıdır.

Mustafa Aydemir

Kalite Müdürü

15.06.1990 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İlk ve Orta öğrenimini Pendik’te tamamlamıştır. 2012 Kocaeli Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunudur. Mezuniyet hayatının ilk 2 yılında TÜBİTAK’ta araştırmacı olarak çalışmıştır. 2015 yılında Hyundai Türkiye fabrikasında Tedarikçi Denetçisi(5STAR Auditor) olarak otomotiv sanayine adım atmış ve 2018 yılında Mercedes-Benz’e transfer olmuştur. Bu süreçte global denetçi ve modül yerlileştirme projelerinde mühendis olarak çalışmıştır. Kısa bir süre Çerkezköy’de otomotiv yan sanayi firmasında Kalite Müdürü olarak görev yapan Mustafa Aydemir 2020 Eylül ayında Çetin Civata ailesine Kalite Müdürü olarak katılmıştır. Evli ve 2 çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Çetin Civata A.Ş. Tüm hakları saklıdır.
+90 (212) 778 1100

Muratbey Merkez Mah. Fabrikalar cad. No:17 34545 Çatalca/İstanbul


Telif Hakkı © Çetin Civata A.Ş. Tüm hakları saklıdır.